"Zatrudnisz kamień, drewno i beton i za pomocą tych materiałów budujesz domy i pałace: to jest konstruowanie. Pomysłowość jest w pracy. Ale nagle dotykasz mojego serca, sprawiasz mi przyjemność. Jestem szczęśliwy i mówię: To jest piękne. To jest architektura." Le Corbusier

    Zakres oferty:
  • wielobranżowe projekty budowlane
  • wielobranżowe projekty wykonawcze
  • projekty wnętrz
  • projekty ogrodów i zagospodarowania terenu
  • inwentaryzacje budowlane
  • design
  • nadzory autorskie
  • konsultacje dotyczące aranżacji wnętrz

Firma wykonuje indywidualne projekty, głównie z zakresu architektury i architektury wnętrz. Cechuje nas indywidualne i nieszablonowe podejście do każdego tematu, a także kreatywność i pełen profesjonalizm. Nasze projekty są funkcjonalne, oryginalne i z charakterem.
Interesują nas ciekawe wyzwania i wymagający klienci.

Właścicel firmy:

arch. Anna Kulińska, właściciel i założycielka firmy.
2006 r. Dyplom z wynikiem bardzo dobrym Politechniki Gdańskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki, liczne kursy, od 2008 r. uprawnienia budowlane bez ograniczeń, od 2009 członek Olsztyńskiego Zarządu SARP, od 2013 roku Wiceprezes ds. Rozwoju SARP.
Kilkuletnia współpraca z arch. Sławomirem Hryniewiczem (C.A.A. Architekci), która zaowocowała pracami wyróżnianymi w pismach branżowych i na wystawie międzynarodowej V4.

arch. Agnieszka Mogielnicka
2006 r. Dyplom z wynikiem bardzo dobrym Politechniki Białostockiej Wydziału Architektury i Urbanistyki, studia na Universita degli Studi dell'Aquila we Włoszech (Civil Construction-Architectural and Environmental Engineering), od 2013 r. uprawnienia budowlane bez ograniczeń, członek olsztyńskiego oddziału SARP. Kilkuletnia współpraca z biurami C.A.A oraz 'Studio-Projekt' Autorską Pracownią Architektoniczną która zaowocowała pracami nagradzanymi w konkursach architektonicznych, wyróżnianymi w pismach branżowych. Od 2014 roku – duet z Anną Kulińską – Wspólna pracowania, która ma koncie już wiele sukcesów.

Ania i Agnieszka